Telefon

+420 606 857 768

E-mail

info@auracentrumhk.cz

Otevírací doba

Po - Pá: 9-17 h

Lehátko pro šťastný a bohatý život.

Expert bed termoakupresurní lehátko je automatické termální masážní lehátko ve kterém se kombinuje tlaková masáž s infračerveným teplem vyzařovaným jadeitovými kameny a epoxid-karbonovými panely.

V hlavní matraci se nachází se nachází vnitřní projektor, který se plynule posouvá podél celé páteře. Šetrným způsobem tak upravuje (srovnává) páteř a ulevuje ztuhlým svalům. Projektor je vyroben z jadeitových kamenů, které sálají infračervené světlo. Působením tohoto tepla, masáže a vlastní váhy těla dochází k uvolnění svalového napětí, zklidnění nerv. drah a stimulace krevního oběhu. Regeneruje celý organizmus. Lehátko je určené k zlepšení zdravotního stavu pro všechny věkové skupiny.
_DSC_3686

Termomasážní lehátko Expert Bed

Lehátko je ergonomicky konstruované tak, aby přinášelo maximální komfort během masáže. Vnitřní projektor se pohybuje po anatomicky tvarovaných kolejničkách, které kopírují dvojité prohnutí páteře. Celá plocha lehátka je vyhřívaná od 30-60°C. Za pomocí epoxid-karbonových desek a infračerveného tepla ve vlnové délce, která je ideální pro lidské tělo.

Lehátko v sobě kombinuje následující alternativní praktiky.

Uvolňuje svaly kolem páteře. Při protahování se uvolňuje tlak meziobratlové ploténky, které fungují jako polštářky mezi obratli, kterými vede míšní kanál. Pravidelné masírování páteřní oblasti pomáhá předcházet tuhnutí a oslabování zad.

Jedná se o metodu uvolňování spinálních nervů prostřednictvím ručního rovnání páteře.

Používá se k harmonizaci těla, předcházení a zmírňování potíží a poruch organizmu. Akupresurní body leží v podstatné části na meridiánech a nacházejí se  na celém povrchu těla. Tyto body a zony jsou v akupresúře ošetřovány tlakem.

Cílené ohřívání akupresurních bodů pomocí tepla. Teplo přináší lepší prokrvení a povzbuzuje funkce jednotlivých orgánů těla, imunitního systému. Kombinace chiropraxe, moxování, klasické masáže a akupresury za současného působení tepla, dochází k regeneraci celkového organizmu.   
  • Masážní systém poskytuje termomasáž od krční páteře až po kostrč.,kdy se uvolňuje tlak meziobratlových plotének,nervů a svalových bloků.Odstraňuje ztuhlost svalů podél páteře.
  • Kombinace akupresury (použití tlakových bodů), moxování (prohřívání) umožňuje uvolnění svalů, navrací pružnost, pohyblivost, zbavuje bolesti zad, hlavy a dalších orgánů, které jsou v těle nervově propojené s páteří.

  • Podporuje rozšíření cév a dociluje tím lepšího prokrvení tkání a lymfatického oběhu. Zlepšuje dýchání a podporuje trávení.
  • Posiluje imunitu, působí proti stresu a napomáhá ke zdravému a klidnějšímu spánku.
0

Masážní program trvá cca 36 minut.

Termomasážní lehátko Expert Bed 1
Technické parametry lehátka
Popis výrobkuAutomatické termální masážní lehátko
Označení modeluJKF_YS_B EXPERT BED
Vstupní napětíAC 230V/50HZ
Pojistka AC250V/5A
Teplota25°C-70°C
Příkon300W
Max.spotřeba260W
Max. zatížení 120kg
Rozměry195x66x42 (d x š x v )
"Účinnost lehátka si velice pochvaluji a doporučuji ho všem, kteří mají sedavé zaměstnání."
Termomasážní lehátko Expert Bed 2
Mirek
programátor

REZERVUJTE SI MASÁŽ JEŠTĚ DNES